Logo

КРОЕЊЕ

Број на оглас: 2340439 | Објавен на: 25.04.2017, 17:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Квалитетно и ефтино ги кројам сите типови на лозја. Исклучиво во регионот на Тиквешијата.

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Toni

Потврден огласувач