Logo

PRODAVAM KIA SORENTO TOP SOSTOJBA

Број на оглас: 2340561 | Објавен на: 11.01.2017, 20:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Kia

Модел: Sorento

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Цена: 6.200 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM KIA SORENTO TOP SOSTOJBA BARAJ NA OVOJ BROJ 078207807

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 Zika