Logo

ski oprema ski cizmi

Број на оглас: 2340574 | Објавен на: 16.01.2017, 14:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5.000 МКД Цената не е фиксна 6.000 МКД

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Справи / Опрема

Вид на оглас: Се продава


Skite se zaedno so cizmi 185cm

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Xx