Logo

SE PRODAVA STAN VO CENTAROT NA GRADOT

Број на оглас: 2340643 | Објавен на: 21.05.2018, 14:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 4

Квадратура: 98 m²

Греење: Друго

Спрат: 4 кат

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Stanot se naoga nad butikot cana na bulevarot moze da se vidi vo sekoe vreme.....

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 dejan

Потврден огласувач