Logo

motor za hyundai accent 1.3

Број на оглас: 2340744 | Објавен на: 19.02.2017, 20:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Hyundai

Модел: accent

Tип на делови: Мотори

Цена: 300 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


se prodava motor, menjac ,dva predni amortizeri, preden disk , alnaser, set kocnica vakum i ostanato

 Тетово    Општина: Брвеница

Прати Е-Маил

 daniel