Logo

Audi A4 1.9tdi 131ks god2001 Moze zamena

Број на оглас: 2340850 | Објавен на: 22.01.2017, 12:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Цена: 5 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


audi a4 1.9tdi 131ks registriran sega so 17bandasi vi mnogu dobar sostojba socuvano
moze zamena

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 leotrim