Logo

BIRO - PULT

Број на оглас: 2340918 | Објавен на: 09.06.2018, 14:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 8.000.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / За Бутици и регистри

Вид на оглас: Се продава


prodavam biro pult za butici i druga namena. na gornata polica ima i staklo
slobodan 078/232-175

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Slobodan

Потврден огласувач