Logo

SLEP SLUZBA POMOS NA PAT NON STOP DOSTAPNI NAVREMENO

Број на оглас: 2340950 | Објавен на: 19.08.2017, 13:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Такси услуги

Вид на оглас: Се продава


slep sluzba pomos na pat

24 / 7

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 trajan

Потврден огласувач