Logo

yamaha dtx plorer

Број на оглас: 2340995 | Објавен на: 17.01.2017, 01:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Тапани и Ударички

Вид на оглас: Се продава


se prodava ist kako na slikata i stolce so nego info..078 337 268

 Валандово

Прати Е-Маил

 kiko