Logo

JBL ZVUCNICI 2 + 2

Број на оглас: 2341008 | Објавен на: 13.12.2017, 09:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.000 МКД
6.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Звучници

Вид на оглас: Се продава


Prodavam JBL zvucnici koristeni 2 meseci vo perfektna sostojba.
2 x JBL GTO938 - 4000 denari

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Boban

Потврден огласувач