Logo

HAMACHI FIGHTER RS -50cc

Број на оглас: 2341056 | Објавен на: 21.01.2017, 14:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 750 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мопеди(под 45km/h)

Вид на оглас: Се продава


Skuterot e kako od salon, se na nego si e fabricko, registriran, so pominati 4200km.

tel: 078/372-771

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Korisnik