Logo

SE IZNAJMUVA GARSONJERA

Број на оглас: 2341160 | Објавен на: 09.01.2017, 10:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 25 m²

Греење: Струја

Спрат: 4 кат

Цена: 1 МКД

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


se iznajmuva garsonjera vo naselba senjak 4 potocno vo rozevata zgrada vlez br.2,(nad dispanzerot) so posebno pretsobje, wc i terasa -svetlarnik, obelena, lakirana i ofarbana
ne e za studenti

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 saso