Logo

Ѕиден казан

Број на оглас: 2341313 | Објавен на: 09.01.2017, 13:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 22.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Останато

Вид на оглас: Се продава


Се продава комплет ѕиден казан 110 литри
Цена по договор

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 sashe