Logo

Se prodava troset dvoset i fotelja

Број на оглас: 2341403 | Објавен на: 19.02.2017, 13:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 14.000 МКД 15.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Вид на оглас: Се продава


Se prodava troset dvoset i fotelja

Огласи од: Viktor

Viktor

Карпош, Скопје

Станете Премиум член

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 Viktor

Потврден огласувач