Logo

SE PRODAVA NOV TELEFON SAMSUNG GALAXY J3

Број на оглас: 2341522 | Објавен на: 09.01.2017, 15:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: Galaxy J3 6

Цена: 1 €
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Samsung Galaxy j3 2016 vo odlicna sostojba bez najmala steta so garancija od dve godini cena po dogovor.

 Валандово

Прати Е-Маил

 Laze