Logo

HANKOK 185 60 14 9mm sara m+s

Број на оглас: 2341546 | Објавен на: 13.01.2017, 10:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 МКД Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Prodavam 1 guma hankok zimska meka guma odlicna za na sneg so 9mm sara ima samo edna lepenka gumata e tubeles ne e kriva
tel: 071343487

 Скопје    Општина: Бутел

Прати Е-Маил

 /

Потврден огласувач