Logo

apartman,,TANA''

Број на оглас: 2341587 | Објавен на: 09.01.2017, 16:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Вид на оглас: Се продава


apartman vo centarot na krusevo so parno greenje,kaboska tv,kujna

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 zaharija