Logo

seat leon

Број на оглас: 2341623 | Објавен на: 16.01.2017, 11:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Leon

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Цена: 3.800 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Seat Leon 1.9 150ps 6brzina
uvezeno od schweizz
site devacki pllateni do regisr.
Dizell
so full oprema
God:2002
280.000km original
so servisna kniska
auto mnogu dobra sostojba
070-658-661

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Jashar

Потврден огласувач