Logo

BMW. 330d

Број на оглас: 2341645 | Објавен на: 14.01.2017, 10:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 330

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Цена: 3.000 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


kolata e vo top sostojba na bg tabli novi gumi pali vozi poveke inf 071-892-477

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 marjan