Logo

6x139.7 r15 dzip 4x4 pajero patrol terrano galloper frontera

Број на оглас: 2341744 | Објавен на: 27.03.2017, 20:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 100 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Bandas so guma 7j 6x139.7 Aluminiumski
Orginal za pajero
Za site dzipovi 4x4
Pajero Galloper
Patrol Terrano
Frontera Monterey
Trooper Maverick
Terracan Musso
Toyota Land Cruiser

Cenata e 100 evra fiksno
Gumata e 255/75r15
Voopsto ne e vozena
Gumata e izvadena od rezervna
Se prodava komplet bandas sose guma

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 Pajero