Logo

bmw 530 d

Број на оглас: 2341754 | Објавен на: 18.01.2017, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 530

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Цена: 3.100 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava BMW 530d,godina na proizvotstvo 1999,registrirana do 05.02.2017 god.
,senzori za parkiranje,dvozonska klima,greaci na sedista,navigacija . . . .. . . Voziloto e vo odlicna sostojba sostojba moze da se vidi vo sekoe vreme.

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 martin

Потврден огласувач