Logo

opel astra

Број на оглас: 2341881 | Објавен на: 16.01.2017, 11:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2004

Гориво: Бензин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Цена: 3.650 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


opel astra 1.6 benzin
uvezeno od schweizz
site devacki pllateni do regisr..
so full oprema
benzin
God:2004
204.000km original
so servisna kniska
auto mnogu dobra sostojba
070-658-661

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Jashar

Потврден огласувач