Logo

Hyundai Poni ITNO

Број на оглас: 2341987 | Објавен на: 09.01.2017, 23:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Hyundai

Модел: Pony

Година: 1995

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 15000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Цена: 600 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna sostojba so A-test.
Pominata registracija.
ITNO!!!

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 Vitko