Logo

dva DVD RW LG sata priklucok

Број на оглас: 2342011 | Објавен на: 13.01.2017, 12:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 800 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / CD / DVD / Bluray

Вид на оглас: Се продава


prodavam 2 dvd rezaci na sata priklucok vrtete na ovoj broj 078 631 345

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 Менче