Logo

Touran 2.0TdI 7 sedisti

Број на оглас: 2342070 | Објавен на: 16.01.2017, 11:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Touran

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Цена: 5.200 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Touran 2.0tdi 7sedisti 136ps
uvezeno od schweizz
1god.regisr..
god:2003
dizell
so full oprema
243.000km original
so servisna kniska
(SERVIS) Set komplet novo zamajc potisna i llamella Ulje motor menjac i filteri sve novo.
auto mnogu dobra sostojba
070-658-661

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Jashar

Потврден огласувач