Logo

SLEP SLUZBA POMOS NA PAT 24 / 7 NON STOP DOSTAPNI

Број на оглас: 2342177 | Објавен на: 29.03.2017, 12:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2 €

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Такси услуги

Вид на оглас: Се продава


vlecna sluzba

slep . pomos na pat

i otkup na vozila

 Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

 trajan

Потврден огласувач