Logo

Vrsam Prevoz do Popova Sapka i Mavrovo

Број на оглас: 2342247 | Објавен на: 17.01.2017, 12:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Такси услуги

Вид на оглас: Се продава


Vrsam prevoz do Popova Sapka i Mavrovo do 6 luge. Vreme na poaganje i vrakanje po dogovor

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 Мартин

Потврден огласувач