Logo

Corapi za sneg AutoSock 58, zamena za lanci

Број на оглас: 2342249 | Објавен на: 28.02.2017, 08:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 60 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобилски додатоци

Вид на оглас: Се продава


Нови оригинални делови по најевтини цени во Македонија !

-компатибилни:
155 R13________145 R14_______155/65 R15_____185/50 R16
165 R13________155 R14_______155/70 R15_____195/45 R16
175/70 R13_____165/70 R14_____165/65 R15_____205/45 R16
185/65 R13_____175/65 R14_____175/55 R15_____195/45 R17
185/70 R13_____175/70 R14_____175/60 R15_____205/40 R17
195/65 R13_____185/60 R14_____175/70 R15
195/70 R13_____185/65 R14_____185/55 R15
______________195/55 R14_____185/60 R15
______________195/60 R14_____195/50 R15
______________205/55 R14_____195/55 R15
______________205/60 R14_____205/50 R15

Тел. 078 669 666, 078 441 778, 071 441 444, 078 213 333

Имаме на лагер голем број нови оригинални делови !
Вршиме достава до секој град во Македонија !

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 Auto King (претпријатие)