Logo

Prodavam skii Nordica i Fischer

Број на оглас: 2342265 | Објавен на: 13.01.2017, 17:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.000 МКД

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Справи / Опрема

Вид на оглас: Се продава


Prodavam skii Nordica i Fischer malku koristeni.
Skii Nordica 153cm: 4000
Skii Fischer 165cm: 4000

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 Dragan

Потврден огласувач