Logo

GOLF 4 TDI 90 KS 1999GOD

Број на оглас: 2342313 | Објавен на: 17.01.2017, 18:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 20000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Цена: 2.750 € Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM GOLF 4 PLATENO SE DO REGISTRACIA 1999 GOD VO ODLICNA SOSTOJBA 078 313 012 90 KS

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 krle

Потврден огласувач