Logo

Se prodava zacuvan mercedes e290 vo odlicna sostojba

Број на оглас: 2342368 | Објавен на: 10.01.2017, 12:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 290

Година: 1997

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Цена: 2.700 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava mercedes e 290 avtomatik vo odlicna sostojba ne registriran dobri gumi 2 letni 2 zimski odlicna javete se za povekje informacii

 Неготино    Општина: Демир Капија

Прати Е-Маил

 Marijan