Logo

Kozena garnitura

Број на оглас: 2342383 | Објавен на: 10.01.2017, 13:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 17.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Вид на оглас: Се продава


Zolta kozena garnitura,malku koristena,bez ostetuvanja,kako nova
Tel.078416164

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Anita