Logo

FIAT TIPO VO DOBRA SOSTOJBA NA OVOJ BROJ 070712349 0

Број на оглас: 2342388 | Објавен на: 15.01.2017, 18:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Tipo

Година: 1994

Гориво: Бензин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Цена: 600 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


FIAT TIPO VO DOBRA SOSTOJBA 200.000 ORGINAL KILOMETRI PRV GAZDA ZVONITE NA OVOJ BROJ 070712349

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 dimitar

Потврден огласувач