Logo

se prodava tapani komplet

Број на оглас: 2342422 | Објавен на: 16.01.2017, 17:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 170 € Цената е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Тапани и Ударички

Вид на оглас: Се продава


se prodava tapani komplet ispravni i se mnogu malce tropani

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 dejan