Logo

Mitsubisi Pajero

Број на оглас: 2342506 | Објавен на: 26.01.2018, 09:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mitsubishi

Модел: Pajero

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 20000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mitsubisi Pajero 2004godina 3.2motor 160ks so ful oprema i 4novi gumi kupen od prv gazda vo Italija djipot e bez mana

 Скопје    Општина: Бутел

Прати Е-Маил

 zoki

Потврден огласувач