Logo

Se prodava ili menuva za stan

Број на оглас: 2342528 | Објавен на: 27.09.2020, 18:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 277 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


HITNO!!!
Se prodava, plac od 277m2 vo Maleardi, Gostivar 1
Do placot ima pat i e na mnogu tivko mesto.

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 jovica

Потврден огласувач