Logo

Bmw 520d

Број на оглас: 2342570 | Објавен на: 24.02.2017, 12:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 520

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Цена: 3.450 € Цената не е фиксна 3.650 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Kolata e vo odlicna sostojba 2000 god so pominata registracia perfekt karoseria org bandasi klimatronik za poveke na broevite navedeni dolu
520 d 2000 moze zamena

 Скопје    Општина: Сарај

Прати Е-Маил

 SEMIN

Потврден огласувач