Logo

Opel corsa 1.3 cdti 2005

Број на оглас: 2342591 | Објавен на: 17.01.2017, 12:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Corsa

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Kolata e so klima dizel vo dobra kondicija sega donesena od ger plateni davacki do regi.
12 mesec 2015 godina
plateno carina homologacija prevodi

 Скопје    Општина: Сарај

Прати Е-Маил

 SEMIN

Потврден огласувач