Logo

MB TRAC 1300 TURBO

Број на оглас: 2342594 | Објавен на: 21.02.2017, 17:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Mb trac 1300 4x4 vo odlicna sostojba registriran cela godina hidraulika I kardan napred I nazad novi gumi

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 nikola

Потврден огласувач