Logo

Mercedes E 220 CDI ODLICNA SOSTOJBA STAKLO...

Број на оглас: 2342817 | Објавен на: 17.02.2017, 09:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 220

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Регистрација: Македонска

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna sostojba napraven servis registirana zacuvana maksimalno bez nikakvi problemi moze da se proba vo sekoe vreme za svoja dusa e sredena ... Poveke inf.. 071-961-667 samo za seriozni kupuvaci...

 Валандово

Прати Е-Маил

 RATKO