Logo

Sekirce

Број на оглас: 2342831 | Објавен на: 05.04.2017, 16:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 500 МКД Цената е фиксна

Категорија: Спортска опрема и активности / Кампување и Природни активности / Справи / Опрема

Вид на оглас: Се продава


Prodavam malo sekirce pogodno za izlet i kampuvanje.

Prakam po kargo niz cela makedonija

Kontakt po email

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Lensoman

Потврден огласувач