Logo

Se Prodava Ford Fiesta 1.3 benzin

Број на оглас: 2342837 | Објавен на: 10.01.2017, 18:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.100 €
Цената е фиксна

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Ford fiesta 1.3 Regestrirana e do 7 mesec 2017 tel.072 596 607 BANE

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Bane