Logo

Plasticni kutii za zrnesti proizvodi

Број на оглас: 2342966 | Објавен на: 04.02.2017, 21:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Вид на оглас: Се продава


Kutiite se napraveni od medicinska plastika mnogu malce koristeni .

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Robert

Потврден огласувач