Logo

Распродажба на крави

Број на оглас: 2342991 | Објавен на: 10.01.2017, 20:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.100 €
Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


Високо молзни холштајн крави,јуници и телиња

 Кочани    Општина: Чешиново

Прати Е-Маил

 Jovanco