Logo

Се продава HTC М8 One mini 2

Број на оглас: 2342995 | Објавен на: 10.01.2017, 20:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: HTC

Модел: M8 One mini 2

Цена: 6.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Се продава HTC M8 One mini 2 (Gray) во одлична состојба.
Super LCD2 capacitive touchscreen, 16M colors
4.5 inches (~62.5% screen-to-body ratio)
Corning Gorilla Glass 3
Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7
16 GB, 1 GB RAM
Camera 13 MP, autofocus, LED flash,
Secondary 5 MP, 1080p@30fps

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Mitko