Logo

Се продава Samsung Galaxy S3 Neo GT-I9301I

Број на оглас: 2343008 | Објавен на: 10.01.2017, 20:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: Galaxy S3 Neo GT-I9301I

Цена: 4.500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Се продава Samsung Galaxy S3 Neo во одлична состојба.
Super AMOLED capacitive touchscreen, 16M colors
4.8 inches (~65.8% screen-to-body ratio)
Quad-core 1.4 GHz Cortex-A7
16 GB, 1.5 GB RAM
Camera 8 MP, autofocus, LED flash
Secondary 1.9 MP, 720p@30fps

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Mitko