Logo

ford eskort

Број на оглас: 2343105 | Објавен на: 10.01.2017, 22:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Escort

Година: 1999

Гориво: Дизел

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Цена: 1.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


fordot e vo top sostojva moze dase vite p proba vo sekoe vreme

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 blaze