Logo

Corapi za sneg AutoSock 62, zamena za lanci

Број на оглас: 2343251 | Објавен на: 20.01.2017, 08:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 70 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Автомобилски додатоци

Вид на оглас: Се продава


Нови оригинални делови по најевтини цени во Македонија !

-компатибилни:
175 R13______165 R14_____175/65 R15_____195/55 R16_____205/45 R17
205/70 R13___ 175 R14_____185/65 R15_____195/60 R16_____205/50 R17
_____________185 R14_____185/70 R15_____205/50 R16_____205/55 R17
__________ 185/70 R14_____195/60 R15_____205/55 R16_____215/45 R17
__________ 185/75 R14_____195/65 R15_____215/50 R16_____215/50 R17
__________ 195/65 R14_____195/70 R15_____215/55 R16
__________ 195/70 R14_____205/55 R15
__________ 205/65 R14_____205/60 R15
__________ 205/70 R14_____205/65 R15
________________________ 215/60 R15

Тел. 078 669 666, 078 441 778, 071 441 444, 078 213 333

Имаме на лагер голем број нови оригинални делови !
Вршиме достава до секој град во Македонија !

Огласи од: AutoKing

AutoKing

Виница

Станете Премиум член

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 AutoKing (претпријатие)

Потврден огласувач