Logo

Lada Niva 1.7i

Број на оглас: 2343296 | Објавен на: 20.01.2017, 20:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Lada

Модел: Niva

Година: 2004

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Dzipot e vo odlicna sostojba ispravni reduktori i novi gumi, extra cena za kes moze zamena :)
2004 Benzin-Plin

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Александар

Потврден огласувач