Logo

IPOD 8gb

Број на оглас: 2343327 | Објавен на: 11.01.2017, 10:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.200 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Останато

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


apple Ipod 8gb so usb kabelce

 Дебар    Општина: Дебар

Прати Е-Маил

 aa

Потврден огласувач